info@kocyasa.com

+90(216) 285 05 00

neden-koc-yasa-banner

Hakkımızda

neden-koc-yasa-icerik-resmi

Koç Yaşa

Covid 19 pandemisinin en zorlu yaşandığı dönemde hayata geçirdiğimiz ventilatör projemizden ilham alarak 2022 yılında kurulan Koç Yaşa Çok Yaşa Medikal A.Ş, Koç Topluluğu’na bağlı bir sağlık teknolojileri şirketidir. Sektördeki eksiklikleri gidermek ve sağlık ihtiyaçlarına modern çözümler sunmak amacıyla çıktığımız bu yolda iki farklı ürün grubu üzerine çalışmalarımızı sürdürmekteyiz: konvansiyonel ürünler ve sağlık teknolojileri.

Konvansiyonel ürünler olarak tanımladığımız faaliyet alanımızda her türlü klinik, medikal, para medikal ürünler ile evde bakım cihazları ve bu cihazların sarf malzemelerinin tasarımına ve üretimine odaklanmaktayız. Ayrıca bu ürünlerin hem yurt içi hem de yurt dışı satışı, pazarlaması ve satış sonrası faaliyetleri ile ilgilenmekteyiz.

Sağlık teknolojileri olarak tanımladığımız ürün grubunda ise sağlık sektörüne yönelik yapay zekâ, veri analitiği, yazılım ve donanım tasarımı üzerine çalışmalar yaparak modern teknolojilerden faydalanıyor; kendini yenileyen ve geliştiren dijital sağlık çözümleri üretiyoruz.

Uzun vadeli hedeflerimiz arasında hem yurt içinde hem de yurt dışında sağlık teknolojileri için geniş bir girişimcilik ekosistemi yaratmak vardır.

Koç Yaşa çevik, dinamik ve yenilikçi ruhu ile hız kesmeden büyümenin tüm gerekliliklerini yerine getirerek sektörün öncülerinden olabilmek için medikal tıbbi cihazlar ile ilişkisi olan her alanda var olmayı hedefliyor.

Vizyon

Akut ve kronik durumlar için çığır açıcı ürünlerimizle, veri analizlerimizle ve çözümlerimizle, kolay erişim sağlanan en güvenilir sağlık teknolojileri şirketi olmayı hayal ediyoruz.

vizyonumuz-resim
misyonumuz-resim

Misyon

Öncü sağlık teknolojileriyle insanların yaşam kalitesini ve refahını arttırmak için yaşam partneri olmayı hedefliyoruz.

Kalite Politikamız

Yüksek bilgi birikimine ve üretim tecrübesine sahip bir dünya şirketi olan Koç Topluluğu’nun, Sağlık teknolojileri alanında faaliyet gösteren KOÇ YAŞA ÇOK YAŞA firması olarak her zaman en yüksek kalite ürünleri müşterilerimizle buluşturmayı hedefliyoruz. Kalite Politikamız hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayın.

vizyonumuz-resim

footer-logo