info@kocyasa.com

+90(216) 285 05 00

Koç Topluluğu olarak geleceğe yön veren teknolojik gelişmeleri öncü sağlık hizmetleriyle buluşturmayı hedefleyerek bir yola çıktık. Bu yolda gelişmiş dijital sağlık hizmet ve ürünlerini ulaşılabilir fiyatlarla sunma misyonumuz Koç Yaşa vizyonuna hayat verdi. Geldiğimiz son noktada medikal sektöründe çığır açan ürünler ve hizmetler üretiyor, sunduğumuz her ürün ve hizmet için maksimum kaliteyi erişilebilir fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz.

Bunların yanı sıra, Koç Yaşa olarak, sektörde fark yaratma gayemizle paralel olarak şirket kültürümüzü oluştururken öncelik verdiğimiz prensiplerden bazıları:

neden-kocyasa-resim

Yaşam Boyu Partnerlik

Koç Yaşa vizyon ve misyonunu birleştirirken uzun süreli birliktelikler kurmayı ve uzun yıllar boyunca devam edecek iş ortaklıklarına imza atmayı hedefliyoruz.

Üretim & AR-GE

Medikal sağlık stratejilerine doğru çözümler üretecek güçlü ve deneyimli AR-GE ekibimiz ve dünya standartlarındaki modern tesislerimiz ile yüksek kaliteden ödün vermiyoruz.

neden-kocyasa-resim
neden-kocyasa-resim

Sağlık Teknolojilerine Erişim

Geliştirdiğimiz ürünlerle sağlık sorunlarına çözümler üreterek insanların yaşam kalitelerini yükseltmeyi, maliyetleri düşürerek sağlık süreçlerini kolaylaştırmayı ve hizmet kalitesini artırmayı hedefliyoruz

Veri Analitiği & AI

Sağlık hizmetlerinde ihtiyaç duyulan biyoistatiksel veri alımı ile hızlı analiz kolaylığını sağlamayı hedefliyoruz.

neden-kocyasa-resim
neden-kocyasa-resim

Dijital Sağlık

Kişilerin sağlık problemlerini çözerek yaşam kalitelerini iyileştirmeyi hedeflediğimiz bu yolculukta dijital sağlık hizmetlerinin üretilmesi, çoğaltılması ve geliştirilmesi için öncü fikirler üretiyoruz. Böylelikle hem sağlık profesyonellerinin işlerini hem de hastaların sağlık hizmeti deneyimini kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

footer-logo