info@kocyasa.com

+90(216) 285 05 00

konvansiyonel-urun-resim
SağlıkÇözümlerimiz

Güçlü Ar-Ge ve üretim altyapımız ile konvansiyonel tıbbi cihazlarımızı kullanıcılarla buluşturmanın yanı sıra uzman kadromuz ve satış-dağıtım desteğimizle tıbbi cihazlar, sarf malzemeler portföyünüzü ileriye taşıyor; sağlıklı yaşamı destekleyici ürünlerimizle de bireylerin yaşam boyu partneri olma misyonumuzu gerçekleştiriyoruz.

velox-tanı-kitleri-image

Tanı Kitleri

Corensis Velox Hızlı Tanı Kitleri sayesinde sağlığınıza dair şüphe duyduğunuz belirtileri kısa süre içerisinde kolaylıkla ve hızlıca test edebilir, kendinize daha güvenli bir gelecek inşa edebilirsiniz.
Ürün Ayrıntıları
konvansiyonel-urun-resim

Alerjen Algılama ve Hava Kalitesi Ölçüm Cihazı

Corensis Airmaster, kullanıcılarına alerjen bilgisi (polen ve küf türleri) ve diğer hava kalitesi parametre seviyelerini, topladığı semptom günlüğü verileri ile ilişkilendirerek kişiselleştirilmiş şekilde verir.
konvansiyonel-urun-resim

Corensis Oxymax

Corensis Oxymax yüksek akışlı oksijen terapi cihazı; entegre nemlendiricisi, valf teknolojisi ve özelliği ile pratik, konforlu ve güvenli bir kullanım sunar.
konvansiyonel-urun-resim

Nemlendirme Haznesi

HFOT ve nemlendirici cihazlar için geliştirilen hazne, otomatik dolum özelliği sayesinde su seviyesini hassas bir şekilde kontrol ederek sürekli uygun nem oranını sağlar.
konvansiyonel-urun-resim

Aşı Saklama Dolabı

Sıcaklık takip sistemi, adaptif soğutma ve vakum izolasyon teknolojileri ile aşılarınızı güvenle saklayın.

footer-logo