info@kocyasa.com

+90(216) 285 05 00

Sağlık sektörünün yapay zeka ile birleşimini genç nesillere aktararak kendini geliştirmekten çekinmeyen ve potansiyeli yüksek mutlu bir ekiple çalışıyor, işe alım süreçlerinde fırsat eşitliğine önem veriyoruz. Adil iş gücü, çalışma standartlarının iyileştirilmesi, kadın istihdamı ve kapsayıcılık konularında kadın, erkek , dini inanç, dil, ırk, etnik köken, yaş, engelli, mülteci vb. ayrımı yapılmadan süreçlerimizi ilerletiyoruz.

Koç Yaşa’yı geleceğe taşıyacak ve uygun yetkinliklere sahip çalışanların işe alınması ve bu kişilerin en kısa sürede geliştirerek iş sonuçlarına katkılarının artırılması için Koç Yaşa yetkinliklerini esas alan işe alım sürecini uyguluyoruz. Çalışanlarımızın kendilerini değerli hissetmelerini önemserken, gelişimlerine katkıda bulunmak ve ilerlemelerinin önünü açmak için kendilerini destekliyoruz.

kariyer-firsatlari-resim

Kültür

Koç Topluluğu olarak, toplumsal gelişimin ve ekonomik kalkınmanın ancak mutlu çalışanlar ve mutlu iş yerleriyle mümkün olduğuna inanıyoruz. Koç Yaşa’da, çalışan deneyimine oldukça önem veriyor; eşitlik, dayanışma, çağdaşlık ve yaşam boyu gelişim değerleri doğrultusunda hareket ediyoruz.

Gelişim

İmkanları

Hem ülkemizde hem de global arenada sağlık teknolojileri ve medikal cihaz denince akla gelen ilk isimlerden biri olmayı hedefleyerek çıktığımız bu yolculukta; çalışanlarımızın mutluluğuna ve gelişimine büyük önem veriyoruz. Modern bakış açımızla bugünün sorunlarına geleceğin teknolojilerinden faydalanarak çözümler üretiyoruz. Eşitlikçi yapımız ile en alt kademeden en üste kadar tüm çalışanlarımızın gelişimini ve kariyer yolculuklarını destekliyoruz.

Çok yönlü yetenekleri topluluğumuza katmak, çalışma arkadaşlarımızın yaratıcılıklarını beslemek ve iş yaşamları boyunca destek vermek öncelikli hedeflerimiz arasında. Çalışanlarımıza her gün değişen iş koşullarında başarılı olmaları için en uygun ortamı sunmaya odaklanıyoruz. Topluluğumuzu geleceğe taşırken hem çalışanlarımızın hem de şirketimizin sürekli olarak gelişmesini hedefliyoruz.

Harvard Business School, McKinsey, MIT, Koç Üniversitesi ve Oxford gibi dünyanın en iyi eğitim kurumlarıyla birlikte Koç Topluluğu’na özel olarak tasarladığımız Lead eğitimleri, çalışma arkadaşlarımızın potansiyelini açığa çıkarak onları geleceğe hazırlamamıza yardımcı oluyor.

Online gelişim programımız Koç Akademi ile her seviyeden çalışanımız ve onların aileleri için teknolojiden kişisel gelişime, aileden hobilere kadar pek çok farklı konuda on ikibinden fazla eğitim videosuna erişim imkânı sunuyoruz.

kariyer-logokariyer-logokariyer-logokariyer-logokariyer-logokariyer-logokariyer-logo

Çalışanlarımızın mutluluğunu ve kişisel gelişimini ön plana koyarak yürüttüğümüz operasyonlarımızla yalnızca ülkemizde değil, global alanda da sağlık teknolojileri ve medikal cihaz dendiğinde ilk akla gelen marka olmayı hedefliyoruz. Eşitlik, dayanışma ve yaşam boyu gelişim değerlerinin üzerine inşa ettiğimiz yenilikçi insan kaynakları perspektifimizle Koç Yaşa’lıları kariyer yolculuklarının her aşamasında destekliyoruz.

Derya Ayyıldız

İnsan ve Kültür Direktörü
deryaayyildiz-kocyasa

Staj

Programları

kariyer-firsatlari-gorsel-1

Dijital dönüşümün öncüsü olarak gördüğümüz genç nesillerin kariyer hedeflerini destekliyor, çalışma arkadaşlarımız için dinamik iş ortamları yaratıyoruz.

Teknolojinin getirdiği kolaylıklardan faydalanarak “geleceğin esnek çalışma modelleri” adını verdiğimiz sistemimizi her geçen gün daha da verimli hale getiriyoruz.

kariyer-firsatlari-gorsel-2

Well for

the future

Well for the Future Staj Programı ile Koç Yaşa’nın geleceğine katkı sağlayacak yetenekli üniversite öğrencilerini ve yeni mezunları şirketimize dahil ederek genç ve dinamik bakış açımızı beslemeyi hedefliyoruz.

Programımızla stajyerlerimizi şirketimizde açılan pozisyonlar doğrultusunda yerleştiriyoruz.

footer-logo